Novinky vo Funhouse

Redizajn DIVADLA ARÉNA

Pripravujeme redizajn webovej stránky pre nášho nového klienta - Divadlo aréna. Na scéne sa rovnako objaví aj audio-vizuálny spot, facebook funpage a youtube channel v kostýmoch nového divadelného štýlu. Môžete sa tešiť na rezervačný systém, vďaka ktorému si budete môcť zakúpiť lístky priamo na pódiu webovej stránky. 

Radova kára štartuje na plný plyn

Vytvorili sme novú facebook funpage s originálnym názvom Radova kára. Ak potrebujete rýchle a lacné prepravné alebo zásielkové služby, neváhajte kontaktovať Rada. Kompletná kreatíva funpage sa sústreďuje na skutočného Rada, ktorému zavoláte namiesto vášho zaneprázdneného kamoša. Pevne veríme, že vďaka tejto funpage s vtipom a nadsázkou naštartuje Rado nielen svoju káru, ale aj svoj biznis. Držíme palec! 

iChrono - čas na funhouse

Uvádzame novú kampaň pre nášho klienta iChrono, ktorý je výhradný distribútor hodiniek FESTINA. Vytvorili sme aplikáciu s reálnym časom na fanpage Festina a počas novembra/decembra si môžete v hlavnom meste všimnúť bigboardy na hodinky značky Oris. Rovnako bude od konca novembra spustená online bannerová kampaň. Ak ešte nemáte tip na vianočný darček, vrelo odporúčame venovať náramkové hodinky od spoločnosti iChrono, ktoré si môžete zakúpiť pohodlne z Vášho domova na www.ichrono.sk

FUNBOSS v Amerike

Stanovili sme GPS súradnice nášho drahého riaditeľa reklamného štúdia funhouse a momentálne sa nachádza na západnom pobreží za ďalekou mlákou. Okrem vzdelávania sa v obore marketingovej komunikácie, celý tím pevne dúfa, že poctivo navštívi zlaté kasína a dostatok herní na to, aby sa nešetrilo na vianočných odmenách pre zamestnancov :). Viva LAS VEGAS! 

Kamoši z kapely rust2dust vydávajú nový album

Funhouse zbožňuje kvalitnú hudbu, a preto podporujeme mladé hudobné talenty. Nový album Daymare kapely rust2dust (www.rust2dust.sk) vznikol aj vďaka nášmu pričineniu a už za pár dní si ho budete môcť vypočuť na krste v bratislavskom klube MMC. 

REDIZAJN FUNWEBU

Postarali sme sa o to, aby sa Vám u nás vo funhouse lepšie bývalo a navštevovali ste nás čoraz častejšie. Rekonštrukcia funhouse webovej stránky priniesla redizajn grafiky, pridali sme niekoľko ďalších podstránok a obohatili sme portfólio referencií. Snažili sme sa o vytvorenie prehľadného webu s hravou grafikou, v ktorom sa budete ľahko orientovať. Veríme, že naše úsilie oceníte minimálne s troma hviezdičkami! 

Dajte LIKE funhouse FB fanpage

Sociálne siete hýbu dnešným svetom a my sme uplietli úplne novú sieť aj pre našu reklamnú agentúru, najmä pre našich verných fanúšikov. Chcete sa dozvedieť o čerstvých novinkám vo funhouse alebo o našich aktuálnych projektoch? Tak klikajte, komentujte a predovšetkým lajkujte. 

Vysielame z novej FUNTELKY

Audio-vizuálna produkcia nášho reklamného štúdia dostáva nové ošatenie. Zmenili sme starý vizuálny štýl nášho youtube channel na nový. Pozorne sledujte čo sa vo funtelke deje a my budeme naďalej pracovať na nových spotoch.